Kam na víkend

Nabídka akcí

Plyšáková párty
Flash Ball párty
Lightstick párty
Balónková helium párty
Pěnová párty
Sněhová párty
Popcorn párty
Bublinková párty
Narozeninová párty
Konfetová párty
Aqua párty 


Podrobnější info >>>

Aktualizováno: 08.08.2010 20:41

Anketa

Spolupracuji


Kulturně-hudební portál Mafitel.com

Music Hall U Mikšů

Zábavní centrum Zálabí

Seejay

Mr. Vee

Discoworld agentura

Akce

Plyšáková párty
Milujete plyšové hračky? Je tu zajímavá nabídka, kdy přijedeme a dovezeme stovky plyšáků, které se rozhazují mezi lidi, možnost také zavěsit na rampy či jiné zařízení nad lidmi a pomocí provázků, sítí postupně shazovat mezi ně. Různé velikosti plyšáků smíchané.Akci i počet plyšáků přizpůsobíme dle přání zákazníka.

Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party

Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková party Plyšáková partyFlash Ball párty

Další zábavná párty plná blikacích ježíků,strobo míčků,lightstick balls,punch balls,gum balls,které rozházíme mezi všechny přítomné pařmeny a pařmenky.Diky gumovým ouškům si s nimi mohou návštěvníci bimbat,točit,přičemž nárazem o ruku či jakoukoliv tvrdou plochu se balónek-ježík barevně rozbliká.K dispozici jsou také balónky vydávající zvukové efekty.Počet kusů Flash balls přizpůsobíme dle přání zákazníka.

Flas Ball party Flas Ball party Flas Ball party Flas Ball party Flas Ball party Flas Ball party Flas Ball party


Lightstick párty 
Svítící náramky jsou nejoblíbenější svítící tyčinky v České republice! Tyto tyčinky můžete pospojovat pomocí přiložených spojek buď do náramků, náhrdelníků nebo dlouhých prutů.Svítivost cca 8hodin.Možnost rozhazovat mezi lidi,rozdávat u vstupu,na baru apod.Počet lightsticků přizpůsobíme dle přání zákazníka.
Barvy: MIX 6 barev - zelené, žluté, červené, modré, růžové a oranžové nebo barvy jednotlivě.


Balónková helium párty
Párty při které klub vyzdobíme spoustou balónků, které vytvoří prima atmosféru a image podniku. K nafukování používáme speciální kompresory, tudíž je balónková výzdoba ihned hotová. Počet balónků dle přání zákazníka. Chcete si zamumlat šmoulím hláskem? Nabízíme Vám helium, které osobně dovezeme v láhvích, které zaručují velkou bezpečnost a osobně s heliem nakládáme.

Balonkova party Balonkova party Balonkova party Balonkova party Balonkova party Balonkova party Balonkova party


Pěnová párty 
Pomocí velkého pěnového děla zahalíme celý klub do hektolitrů husté pěnové nadílky. Pěna je zdravotně nezávadná a na obleku nezanechává žádné stopy.Na pěnové párty doporučujeme podávat nápoje v plastových kelímcích (ne ve skle),předejde se tak nepříjemným úrazům.

Pěnová party Pěnová party Pěnová party Pěnová party Pěnová party Pěnová party Pěnová party


Sněhová párty 
Máte rádi sníh a venku je ho nedostatek? Máme tu nabídku párty, na které se dočkáte mega sněhové nadílky, kterou vytvoříme pomocí sněhových děl,vše doplněné velkým ventilátorem pro pořádnou fujavici.Sněhových vloček se tak dočkáte po celém klubu.

Sněhová party Sněhová party Sněhová party Sněhová party Sněhová party Sněhová party Sněhová party


Popcorn párty 
Úspěšná párty, na které mezi lidi pomoci fukaru,děl nebo turbo ventilátoru ládujeme hromadu popcornu. Vše je doplněno také sladkým popcornem k jídlu. Počet litrů popcornu dle přání zákazníka.

Popcorn party Popcorn party Popcorn party Popcorn party Popcorn party Popcorn party Popcorn party


Bublinková párty 
Jedinečná párty, kdy za pomocí několika BUBBLE MACHINES vytvoříme tisíce bublin, poletujících po celém klubu či místě konání akce. Celou párty doplňíme také menšími bublifuky pro aktivní zapojení návštěvníků.

Bublinková party Bublinková party Bublinková party Bublinková party Bublinková party Bublinková party Bublinková party


Narozeninová párty 

Slavíte nějaké významné jubileum nebo jen tak nějaký úspěch či vítězství a chcete uspořádat mejdan, raut, večírek, ale nevíte jak na to? Od toho jsme tady, mejdan uspořádáme. Přijedeme a místo konání vyzdobíme řetězy, fáborky, balónky, lampióny, dále dovezeme slavnostní blbůstky (frkačky,trumpetky,řehtačky,čepičky apod.), neopomeneme pak ani konfetové ohňostroje, fontány, venkovní ale i vnitřní ohňostroj,pyro efekty,vše dle přání zákazníka. Na přání možno i osvětlit, ozvučit a odehrát akci našim djem.

Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party

Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party Narozeninová party


Konfetová párty
Novinková párty,kdy za pomoci mega vzduchového děla či obřího ventilátoru bude tisíce mini konfetek létat všude kolem návštěvníků po celém klubu (obdoba Popcorn párty).

Konfetová party Konfetová party Konfetová party Konfetová party Konfetová party Konfetová party Konfetová party


Aqua párty
Oblíbená akce, kdy na místo konání dovezeme bazén různé velikosti, sestavíme, naplníme vodou,poté se v něm návštěvníci mohou vyblbnout a schladit z tanečních kreací.Bazén se také hodí na akce typu Miss Mokré tričko,Missák Mokré slipy,Vodní nebo Pěnová Sexy Show,Kuličková-Balónková párty,Beach párty apod.Foto pocházejí z Beach Aqua Párty v rychnovském Alien klubu.


Aqua party Aqua party Aqua party Aqua party Aqua party Aqua party Aqua party
Dále nabízíme vybavení klubů-barů profi zvukovou i světelnou technikou, zrealizování programu akcí pro kluby-bary, moderování a zvučení plesů, svateb, firemních večírků, dětských dnů, slučáků - rozlučáků, festivalů, narozenin, zahradních párties a soukromých akcí.
KONTAKT
Telefon: (+420) 733 371 385 , (+420) 777 282 923
E-mail:
djtajfun.cz@seznam.cz , djtajfun@centrum.cz   
ICQ :  583 016 227

Facebook : Michal Tajfun Šmída

Aktualizováno: 20.10.2014 17:11